Aktualności

Aktualności

Aktualności

Pomogliśmy 30 000 osób w Warszawie!

10 kwi 2024

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Precedens stworzyliśmy jedyne takie w Warszawie innowacyjne narzędzie aktywizacji obywatelskiej - #WarszawskiRadarWyborczy. Jest to kolejny w naszej działalności quiz wspomagający świadomość wyborców. Tym razem skupiliśmy się tylko i wyłącznie na wyborach prezydenckich w Warszawie.

Pierwszy raz w historii jako myPolitics otrzymaliśmy oficjalne deklaracje od wszystkich sztabów wyborczych. To wielki kamień milowy w rozwoju projektu myPolitics i naszej Fundacji. Chcemy by nasza działalność była zauważalna i przebijała się w sferze publicznej, ta sytuacja udowadnia, że nasza wieloletnia praca zaczyna przynosić owoce.

Quiz stał się kolejnym wspaniałym dzieckiem idei Generacji Innowacji, Fundacji gdzie łączymy technologię ze społeczeństwem. W ciągu tygodnia wyborczego wykonało go 30 000 osób (prawie 3% wszystkich wyborców), przez co nasz quiz był jedynym (i za razem naturalnie najpopularniejszym) takim narzędziem aktywizacji obywatelskiej w Stolicy. Ponadto należy wspomnieć, że w ramach Warszawskiego Radaru w zespole nie było nikogo starszego niż 30 lat! Jesteśmy szczególnie dumni z okraszania naszych projektów rozwojem młodych liderów i liderek.

Quiz na wybory samorządowe w Warszawie jest wstępem do najgorętszego kwestionariusza w 2024 roku jakim będzie quiz na wybory europarlamentarne. Już nad nim działamy, stay tuned!

© Fundacja Generacja Innowacja, 2023
ul. J. P. Woronicza 33/112, 02-640 Warszawa
KRS 0001041229, NIP 5214023308