Aktualności

Aktualności

Aktualności

Oto Echo Generacji!

6 sty 2024

Dziś mamy przyjemność ogłosić uruchomienie portalu Echo Generacji, przełomowego projektu dziennikarskiego zainicjowanego przez Fundację Generacja Innowacja. Echo Generacji to więcej niż portal - to społeczność, przestrzeń dla młodych, ambitnych osób, które pragną zmieniać świat na lepsze poprzez moc słowa i wartościowe treści.

Misja Echo Generacji

Nasza misja jest jasna - stworzyć platformę, na której zdolna młodzież z Generacji Z może dzielić się swoimi przemyśleniami, pomysłami i wizjami na lepszą przyszłość. Wierzymy, że wspierając talent i pasję młodych ludzi, możemy przyczynić się do budowania lepszej Polski i świata.

Współpraca i Współtworzenie

W ramach Echo Generacji połączyliśmy siły z renomowanymi organizacjami takimi jak PoliticsNow, myPolitics, YCE Poland, Stowarzyszenie Precedens, Ad Personam oraz Paradygmat. Każda z tych organizacji wnosi swoje unikalne doświadczenie i perspektywę, tworząc mozaikę różnorodności i innowacyjności.

Rola Fundacji Generacja Innowacja

Jako Partner Koordynujący, Fundacja Generacja Innowacja odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu i koordynowaniu działań portalu. Odpowiadamy za organizację spotkań, komunikację między stronami, utrzymanie techniczne oraz finansowe platformy, a także za promocję i publikację artykułów.

Nasze Zobowiązania

Jesteśmy zobowiązani do utrzymania wysokich standardów merytorycznych i językowych treści. Naszym celem jest publikowanie co najmniej dwóch artykułów miesięcznie przez każdą ze Stron. Wszystkie artykuły wymagają wzajemnej akceptacji, co gwarantuje ich jakość i zgodność z wartościami naszego portalu.

Wspólny Cel

Echo Generacji to nie tylko portal - to ruch, kuźnia talentów, gdzie idee przekształcają się w słowa, a słowa w działania. Naszym wspólnym celem jest stworzenie przestrzeni, w której młodzi ludzie mogą rozwijać swoje umiejętności, dzielić się wiedzą i inspirować innych.


Podsumowanie

Z wielką dumą i entuzjazmem rozpoczynamy działalność portalu Echo Generacji. Zapraszamy wszystkich do dołączenia do naszej społeczności, czytania, pisania i współtworzenia treści, które mają moc zmieniać świat. Razem tworzymy przyszłość dziennikarstwa online.

Zaczynamy nową erę - erę Echa Generacji. Dołącz do nas!

© Fundacja Generacja Innowacja, 2023
ul. J. P. Woronicza 33/112, 02-640 Warszawa
KRS 0001041229, NIP 5214023308